ZDF UMK - ToruńWydział Fizyki,
            Astronomii i Informatyki Stosowanej w Toruniu
 XI Seminarium Komputer w Szkolnym Laboratorium Przyrodniczym    
         Program
         Organizatorzy
         Rejestracja
         Uczestnicy
         Materiały
         Strona główna
         Opłata konferencyjna
         W ubiegłym roku...  
 Miejsce


WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I
INFORMATYKI STOSOWANEJ

ul. Grudziądzka 5
87-100 Toruń


Zobacz w Google Maps

Zobacz w jakdojade.pl
(jako punkt docelowy proszę wpisać Grudziądzka 5-7)

... ze stacji PKP Toruń Główny
Autobusem MZK (nr linii 22, 27) przejeżdżamy trzy przystanki i wysiadamy na trzecim (Aleja Solidarności w przypadku linii 27, lub ul. Odrodzenia - linia 22). Kierujemy się w stronę ul. Grudziądzkiej, gdzie mieści się Wydział. Z Alei Solidarności można przejechać jeden przystanek autobusem MZK nr 10. Wysiadamy naprzeciwko Wydziału (Instytutu Fizyki) na ul. Grudziądzkiej.


... ze stacji kolejowej Toruń Miasto
Tramwajem nr 1 przejeżdżamy dwa przystanki i wysiadamy na trzecim (Aleja Solidarności). Stąd przejście pieszo na ulicę Grudziądzką, gdzie mieści się Wydział, zajmie nam około 5-7 minut. Z Alei Solidarności można przejechać jeden przystanek autobusem MZK nr 10. Wysiadamy naprzeciwko Wydziału (Instytutu Fizyki) na ul. Grudziądzkiej.
... ze stacji kolejowej Toruń Wschodni
Jedziemy tramwajem nr 3 lub 4, albo autobusem nr 13, 30. Jadąc tramwajami lub autobusem MZK nr 13  wysiadamy na przystanku "ul. Odrodzenia"; wysiadamy po właściwej stronie ulicy. Stąd przejście do Wydziału zajmuje 2-5 minuty. Jadąc autobusem MZK nr 30 wysiadamy na przystanku "Aleja Solidarności". Kierujemy się na północ w stronę ul. Grudziądzkiej. Z Alei Solidarności można przejechać jeden przystanek autobusem MZK nr 10. Wysiadamy naprzeciwko Wydziału (Instytutu Fizyki) na ul. Grudziądzkiej.


... dworca autobusowego
Idziemy pieszo (około 5 minut) z ulicy Dąbrowskiego (gdzie jest Dworzec) na ulicę Odrodzenia, a następnie na ulicę Grudziądzką, gdzie mieści się Wydział.