Lp.
|
Kto?
|
Szkoła
|
Miejscowość
|
Telefon do pracy
|
Telefon prywatny
|
Mail
|
Sort: Data rekordu
|
Miejsce wpisu
|
1. |
dr Andrzej Karbowski |
Zakład Dydaktyki Fizyki UMK ul. Grudziądzka 5, 87-100 Toruń |
Toruń |
056 6113291 |
|
akarb@fizyka.umk.pl |
2017-10-19 12:16:57 |
|
2. |
Mgr inż. Julia Bruzdowska |
Zakład Dydaktyki Fizyki UMK
|
Toruń |
|
|
juliab@fizyka.umk.pl |
2017-10-19 12:26:11 |
|
3. |
mgr Witold Anusiak |
Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli Plac Św. Katarzyny 8 |
Toruń |
566577489 |
600260564 |
m.wicedyrektor@metodycy.torun.pl |
2017-10-19 14:51:14 |
|
4. |
mgr Andrzej Prabucki |
Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim 83-200 Starogard Gdański |
Starogard Gdański |
585622249 |
606271351 |
prabucki@zse.com.pl |
2017-10-19 17:16:34 |
|
5. |
mgr Ewa Syrkowska |
Zespół Szkół Nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu M. KOnopnickiej 15 |
Golub-Dobrzyń |
56683553 |
501227975 |
ewunia7770@wp.pl |
2017-10-19 17:29:49 |
|
6. |
mgr Tadeusz Bury |
17 LO Gdynia, 9 LO Gdynia, Zespół Szkół Energetycznych Gdańsk 81-364 Gdynia |
Gdynia |
058 620 33 16 |
|
btx@gd.pl |
2017-11-17 21:31:37 |
|
7. |
mgr Katarzyna Wyborska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej Szkolna 2, 88-133 Dąbrowa Biskupia |
Dąbrowa Biskupia |
523512191 |
695989966 |
wyborskakasia@gmail.com |
2017-10-19 19:50:45 |
|
8. |
mgr Miroslawa Stolarska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej Szkolna 2, 88-133 Dąbrowa Biskupia |
Dąbrowa Biskupia |
523512191 |
606412703 |
mmiirrkkaa@wp.pl |
2017-10-19 19:53:04 |
|
9. |
dr Aleksandra Pietkiewicz-Graczyk |
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu ul. Żwirki i Wigury 49 87-100 Toruń |
Toruń |
+48 56 6529093 |
|
m.chemia2@metodycy.torun.pl |
2017-10-19 20:06:30 |
|
10. |
mgr Bożena Stypulska |
I Liceum Ogólnokształcące ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie |
Świecie |
0523312264 |
662249475 |
b_stypulska@poczta.onet.pl |
2017-10-19 21:45:13 |
|
11. |
mgr Mieczysława Szejna |
Publiczne Katolickie Gimnazjum SPSK ul. Plebiscytowa 5
45-361 Opole |
Opole |
774000234 |
692735509 |
mietka1@op.pl |
2017-10-20 04:31:15 |
|
12. |
mgr Katarzyna Waszkielis |
Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych u. Bałtycka 37 a
10-144 Olsztyn |
Olsztyn |
(89) 527-92-65 |
501-129-956 |
kgoral84@o2.pl |
2017-10-20 08:08:44 |
|
13. |
dr Krzysztof Rochowicz |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
|
Toruń |
|
|
|
2017-10-20 09:52:08 |
|
14. |
mgr Katarzyna Bursztyńska-Napieralska |
Szkoła Podstawowa nr 3 ul. ks. P. Skargi1
87-140 Chełmża |
Chełmża |
0 56 675 20 37 |
608 014 367 |
k.bursztynska@wp.pl |
2017-10-20 10:58:47 |
|
15. |
mgr Aleksandra Kłos |
III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Narutowicza 53 |
Inowrocław |
0523575407 |
692393967 |
mak38@poczta.onet.pl |
2017-10-20 15:30:30 |
|
16. |
mgr inż Agnieszka Lamparska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku ul. Żytnia 47, 87-800 Włocławek |
Waganiec |
54 233 81 63 |
604170678 |
chemikx2@tlen.pl |
2017-10-21 10:06:59 |
|
17. |
Ilona Tomczak |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włoclawku Ul. Żytnia 47, 87-800 Włocławek |
Kowal |
542338163 |
697240499 |
ilona-sobczak@wp.pl |
2017-10-21 11:37:14 |
|
18. |
Mgr Tomasz Kocur |
Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli Plac Świętej Katarzyny 8, 87-100 Toruń |
Toruń |
56-657-74-86 |
698-419-158 |
n.tomasz.kocur@gmail.com |
2017-10-21 17:38:02 |
|
19. |
mgr Iwona Szczepańska |
Szkoła Podstawowa nr 18 Toruń, ul. Wyszyńskiego 1/5 |
Toruń |
|
602697211 |
bosz1964@gmail.com |
2017-12-02 22:24:57 |
|
20. |
mgr Elżbieta Kuciak-Olszewska |
Szkoła Podstawowa 87-410 Kowalewo Pomorskie
ul. M. Konopnickiej 13 |
Kowalewo Pomorskie |
056 6841068 |
600 296 324 |
el.olszewska@vp.pl |
2017-10-22 13:02:58 |
|
21. |
mgr Regina Paśniewska |
Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Rzepakowa 7/9
87-100 Toruń |
Toruń |
566545691 |
- |
- |
2017-10-22 14:02:12 |
|
22. |
mgr Anna Taflińska |
Zespół Szkół w Unisławiu ul.Lipowa 31
86-260 Unisław
|
Unisław |
566866032 |
885565946 |
taflinska@interia.pl |
2017-10-22 17:26:06 |
|
23. |
mgr Ewa Piasecka |
II liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15
|
Inowrocław |
523572534 |
515175264 |
piasewa@onet.eu |
2017-10-22 18:29:02 |
|
24. |
Mgr Joanna Dejnarowicz |
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim Ul. Słoneczna 2 87 - 330 Jabłonowo Pomorskie |
Jabłonowo Pomorskie |
564959341 |
607595928 |
asia.dejnarowicz@gmail.com |
2017-10-22 23:36:12 |
|
25. |
mgr Maria Aleksandra Bigos |
Szkoła Podstawowa im. Św Jana Bosko 87-100 Toruń
ul. Św. Jana Bosko 1 |
Toruń |
56 648 64 16 |
608 840 686 |
maria.bigos@poczta.fm |
2017-10-22 23:56:03 |
|
26. |
mgr Sylwia Krawczyk |
Kujawsko - Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy ul. Żwirki i Wigury 15 i 21
87- 100 Toruń |
Toruń |
56 654 47 78 |
601842419 |
tygrysek8@plusnet.pl |
2017-10-23 08:49:41 |
|
27. |
mgr Jan Wółkowski |
Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II ul. Żwirki i Wigury 49
87-100 Toruń |
Toruń |
056 6529093 |
666625008 |
yahoo.wolkowski@wp.pl |
2017-10-23 09:11:26 |
|
28. |
Mgr Grażyna Modrzyńska |
Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28
87-400 Golub - Dobrzyń |
Golub-Dobrzyń |
056 683 5450 |
668057261 |
gmodrzynska@interia.pl |
2017-10-23 09:57:15 |
|
29. |
mgr Agnieszka Dyszczyńska |
Zespół Szkół Elektrycznych; ODN ul. Toruńska 77/83; ul. Nowomiejska 25 |
Włocławek |
054 236-22-25; 054 232-63-07 |
501 536 936 |
agadyszczynska@op.pl |
2017-10-23 12:25:49 |
|
30. |
magistet Bogdan Sęk |
ZSnr1im.Anny Wazowny ZA nr1 im. Anny Wazowny 87-400 ul. PTTK 28 |
Golub-Dobrzyń |
566835054 |
603058025 |
bogdansek@wp.pl |
2017-10-23 13:37:13 |
|
31. |
mgr Anna Szablewska |
Szkoła Podstawowa w Karnkowie Karnkowo 42
87 - 600 Lipno |
Karnkowo |
542899229 |
606650546 |
szania35@wp.pl |
2017-10-24 16:20:58 |
|
32. |
mgr Anna Skrodzka |
Kolegium Kujawskie XX Salezjanów ul. Chopina 24 |
Aleksandrów Kujawski |
054 2822013 |
606099494 |
askrodzka@vp.pl |
2017-10-24 21:20:01 |
|
33. |
dr Kamil Fedus |
Zakład Dydaktyki Fizyki UMK
|
Toruń |
|
|
kamil@fizyka.umk.pl |
2017-10-26 11:49:52 |
|
34. |
Magdalena Pic |
College Godinne - Burnot
|
Belgia |
|
|
magda@magdalenapic.eu |
2017-10-28 13:35:55 |
|
35. |
mgr Leszek Kalinowski |
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie ul. Głowackiego 17
10-447 Olsztyn |
Olsztyn |
89 522 85 00 |
502 753 323 |
kalinowski@wmodn.olsztyn.pl |
2017-10-31 10:37:00 |
|
36. |
Prof. Grzegorz Karwasz |
Zakład Dydaktyki Fizyki UMK
|
Toruń |
|
|
karwasz@fizyka.umk.pl |
2017-10-31 20:44:23 |
|
37. |
mgr Janusz Kosicki |
ZSPS i VIII LO Toruń
|
Toruń |
|
|
|
2017-11-02 17:03:26 |
|
38. |
mgr Piotr Marynowski |
Zespół Szkół nr 4 Nadróż
87-515 ROGOWO |
Nadróż |
54 2703112 |
|
maryna52@o2.pl |
2017-11-08 13:08:12 |
|
39. |
mgr Kazimierz Wojciechowski |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 Targowa 36/38 |
Toruń |
056 659 85 74 |
792 591 032 |
kawii@tlen.pl |
2017-11-08 17:44:56 |
|
40. |
mgr Krystyna Gęsicka |
Gimnazjum Publiczne nr 2 86-050 Solec Kujawski
ul. 29 Listopada 7 |
Solec Kujawski |
52 387 1498 |
602218709 |
krystynagesicka@gazeta.pl |
2017-11-15 22:18:14 |
|
41. |
mgr Bogdan Sobczuk |
Zespół Szkół nr 10
X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha pl. św. Katarzyny 9
87 - 100 Toruń |
Toruń |
566222733 |
0048601208541 |
bogdan.sobczuk@gmail.com |
2017-11-15 22:34:03 |
|
42. |
Mgr Jan Paweł Żółkiewski |
Zespół Szkół nr 10 X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha
Toruń
|
Toruń |
|
|
jpzolkiewski@o2.pl |
2017-11-16 07:14:16 |
|
43. |
Mgr Joanna Poźniak |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie ul.Konarskiego 12
82 - 500 Kwidzyn |
Kwidzyn |
055 2793935 |
660466707 |
asiapoz1@wp.pl |
2017-11-16 09:08:33 |
|
44. |
mgr Renata Hałabuza |
VI LO im. Zesłańców Sybiru w Toruniu Wojska Polskiego 47A |
Toruń |
056 6231709 |
606333987 |
atanerus@poczta.onet.pl |
2017-11-16 10:06:35 |
|
45. |
mgr inż. Kamil Wyrąbkiewicz |
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych ul.Św. Józefa 26
87-100 Toruń |
Toruń |
|
506529527 |
kamillo18e@gmail.com |
2017-11-16 19:47:17 |
|
46. |
mgr Małgorzata Kacprzak |
Szkoła Podstawowa nr 12 Bydgoszcz, ul. Kcyńska 49 |
Bydgoszcz |
52 373 16 88 |
692475702 |
m_kacprzak@op.pl |
2017-11-16 20:12:58 |
|
47. |
mgr Joanna Zaborowska |
Szkoła Podstawowa nr 12 ul.Kcyńska 49, Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
52 373 16 88 |
792026197 |
aswika@interia.pl |
2017-11-16 20:15:38 |
|
48. |
mgr inz. Andrzej Milewski |
XV LO Bydgoszcz 85-796 B7dgoszcz ,ul. Berlinga 13 |
Bydgoszcz |
052 34366667 |
514 263 163 |
iandi@wp.pl |
2017-11-17 10:23:36 |
|
49. |
mgr Agata Niezgoda |
ZS, CKU w Gronowie Gronowo 128, 87-162 Lubicz |
Gronowo |
56 678 41 18 |
697 563 741 |
agata-jagodzinska@wp.pl |
2017-11-17 17:54:25 |
|
50. |
Grzegorz Wojewoda |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
|
Bydgoszcz |
|
604777159 |
gfwojewoda@onet.pl |
2017-11-17 22:06:05 |
|
51. |
mgr Katarzyna Madajczyk |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika ul. Grudziądzka 5/7
87-100 Toruń |
Toruń |
056 611 3310 |
608060186 |
katarzyna.madajczyk@onet.pl |
2017-11-20 13:15:07 |
|
52. |
Mgr inż. Przemysław Sędzicki |
Instytut Fizyki, UMK Grudziądzka 5/7 |
Toruń |
+48 56 611 3229 |
693791727 |
sedzicki@doktorant.umk.com |
2017-11-20 14:45:57 |
|
53. |
mgr Joanna Rzepecka |
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika Topólka 26
87-875 Topólka |
Topólka |
54 286 90 99 |
667554838 |
askalsmok@wp.pl |
2017-11-21 21:40:50 |
|
54. |
mgr Beata Kenig |
|
Chotomów |
|
502263929 |
kenig.beata@gmail.com |
2017-11-22 09:34:24 |
|
55. |
mgr Wojciech Olszewski |
Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Osikowa 11 |
Toruń |
727575370 |
727575370 |
wojciech_o@wp.pl |
2017-11-23 22:37:33 |
|
56. |
mgr Marzenna Skrypczuk |
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Papowo Biskupie |
Papowo Biskupie |
566768120 |
669968591 |
marzenna.skrypczuk@wp.pl |
2017-11-23 22:41:20 |
|
57. |
Dr Agata Karska |
Centrum Astronomii WFAiIS, UMK Gagarina 11 |
Toruń |
|
785791952 |
agata.karska@gmail.com |
2017-11-24 11:36:46 |
|
58. |
mgr inż. Tomasz Rerek |
Instytut Fizyki UMK ul. Grudziądzka 5,
87-100 Toruń |
Toruń |
056 611 3249 |
731 302 764 |
t.rerek@doktorant.umk.pl |
2017-11-24 14:14:40 |
|
59. |
mgr Jacek Rybicki |
Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego, Technikum nr 5 ul. W. JÓZEFA 26, 87-100 TORUŃ |
Toruń |
+48 56 6544791 |
+48 604978524 |
jacek_rybicki@wp.pl |
2017-12-02 22:22:16 |
|
60. |
Mgr Krzysztof Banach |
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Batorego 43/49 |
Toruń |
56 623 13 38 |
728843286 |
krzysztofbanach@gmail.com |
2017-11-28 14:53:20 |
|
61. |
mgr Grzegorz Rycyk |
Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu, Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu, ZSO nr 3 w Bydgoszczy Hoffmanna 1-7
86-300 Grudziądz |
Grudziądz |
+48 56 465 83 83 |
691618275 |
rycyk.grzegorz@gmail.com |
2017-11-28 17:40:20 |
|
62. |
dr Tomasz Wróblewski |
Instytut Fizyki, Akademia Pomorska w Słupsku 76-200 Słupsk, ul. Arciszewskiego 22B |
Słupsk |
598405338 |
513081780 |
tomasz.wroblewski@apsl.edu.pl |
2017-11-30 10:13:51 |
|
63. |
mgr Stanisław Ewertowski |
Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa w Sampławie |
Sampława |
89 6459281 |
|
s.ewertowski@pc-plus.com.pl |
2017-12-01 21:29:28 |
|
64. |
Mgr. inż Michał Makowski |
WFAiIS UMK Grudziądzka 5, 87-100 Toruń |
Toruń |
56 611 3203 |
56 6113203 |
mimak@fizyka.umk.pl |
2017-12-04 11:55:15 |
|
65. |
mgr inż. Justyna Bechcińska |
Zespół Szkół Nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu Nadróż 1
87- 515 Rogowo |
Nadróż |
054 2703112 |
60603920443 |
justyna.zolnowska@poczta.onet.pl |
2017-12-05 08:59:12 |
|
66. |
mgr inż. Janusz Niewiadomski |
EUROTHERM NIEWIADOMSCY Działowa
9 |
Inowrocław |
502389707 |
502389707 |
prezes@eurotherm-niewiadomski.pl |
2017-12-08 00:55:47 |
|
67. |
mgr Elżbieta Pawłowska |
Szkoła Podstawowa im Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze ul Szkolna 6 Nowa Góra 09-440 Staroźreby |
Nowa Góra |
242618111 |
600327739 |
GIMNAZ@interia.pl |
2018-11-04 23:27:56 |
|
68. |
mgr Iwona Kempińska- Paterewicz |
Zespół Szkół nr 1 87-300 Brodnica
ul. Matejki 5 |
Brodnica |
0564987851 |
501048280 |
iwokemp@wp.pl |
2018-11-27 15:27:30 |
|