Lp.
|
Sort: Kto?
|
Szkoła
|
Miejscowość
|
Telefon do pracy
|
Telefon prywatny
|
Mail
|
Hotel
|
Data rekordu
|
1. |
Marta Adamkiewicz |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Matematyki i Informatyki ul. Chopina 12/18 |
Toruń |
056 611-3410 |
508841690 |
marta-adamkiewicz@wp.pl |
0 |
2009-11-24 19:46:39 |
2. |
mgr Hanna Banaszak |
Gimnazjum nr 6 Warszawa
ul. Gruszczyńskiego 12 |
Warszawa |
0228432301 |
600320699 |
hanna_banaszak@vp.pl |
1 |
2009-11-06 07:51:02 |
3. |
lic Dawid Basak |
Instytut Fizyki, UMK Grudziądzka 5, 87-100 Toruń |
Toruń |
056 611 33 10 |
0-792-237-272 |
dawkat@stud.umk.pl |
0 |
2009-11-29 22:01:13 |
4. |
mgr Eugeniusz Bogacz |
Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Pińczowie 28-400 Pińczów
ul Nowy Świat 2 |
Pińczów |
413572843 |
600921467 |
eugbog@o2.pl |
1 |
2009-11-09 11:57:22 |
5. |
mgr Jacek Borowicz |
Gimnazjum nr 15 Gimnazjum nr 15 w Toruniu, ul. Paderewskiego 5/11 |
Toruń |
056 6520185 |
792792886 |
borek4@interia.pl |
0 |
2009-11-25 07:29:34 |
6. |
mgr Dorota Brylska-Ziółtkowska |
Gimnazjum nr 1 10 Lutego 26, 81-364 Gdynia |
Gdynia |
0586203316 |
510082364 |
dbrylska@wp.pl |
1 |
2009-11-09 15:15:12 |
7. |
mgr Katarzyna Bursztyńska-Napieralska |
Gimnazjum nr 1 87-140 Chełmża
ul. Ks. P. Skargi 1 |
Chełmża |
056 6752030 |
608 014 361 |
k.bursztynska@wp.pl |
0 |
2009-11-17 21:41:09 |
8. |
mgr Tadeusz Bury |
Gimnazjum nr 1 81-364 Gdynia
10 Lutego 26 |
Gdynia |
058 6203316 |
606269878 |
btx@gd.pl |
1 |
2009-11-04 11:52:17 |
9. |
mgr Jacek Błoniarz-Łuczak |
Centrum Nauki Kopernik ul. Mokotowska 17
00-640 Warszawa |
Warszawa |
022 4920505 |
608 655 665 |
jacek.bloniarz@kopernik.org.pl |
1 |
2009-11-18 15:43:41 |
10. |
mgr Jacek Cichoracki |
Zespół Szkół nr 15 ul. Paderewskiego 5/11 |
Toruń |
0566520185 |
501499378 |
ziko4@interia.pl |
0 |
2009-11-25 07:31:42 |
11. |
mgr Katarzyna Ciurko-Smolińska |
Gimnazjum nr 24 Ogrodowa 3/5 |
Toruń |
056 6551296 |
601 648 069 |
arkasoty@gmail.com |
0 |
2009-11-24 19:43:20 |
12. |
mgr Zofia Cukierman |
Zespół Szkół Nr 3 Ul. M. Konopnickiej 15
87-400 Golub-Dobrzyń |
Golub-Dobrzyń |
56 6832553 |
698689994 |
z-cukier@tlen.pl |
1 |
2009-11-09 18:33:45 |
13. |
Katarzyna Drozd |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej Grudziącka 5/7, 87-100 Toruń |
Toruń |
|
605188573 |
kasia_drozd@o2.pl |
0 |
2009-11-26 19:43:09 |
14. |
dr hab. Mariusz Gagoś |
Zakład Biofizyki
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Akademicka 13
20-950 Lublin |
Lublin |
081-4456899 |
513-926-247 |
mariusz.gagios@up.lublin.pl |
1 |
2009-11-18 14:05:27 |
15. |
mgr Danuta Gajda |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
II Liceum ogólnokształcące ul. Słoneczna 2 82 - 500 Kwidzyn |
Kwidzyn |
0556451919 |
0552795891 |
dagajda @poczta.onet.pl |
0 |
2009-11-27 15:00:59 |
16. |
mgr Waldemar Gancarz |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Kosynierów Kościuszkowskich 6 |
87 - 100 Toruń |
0566458847 |
515125859 |
waldek@mga.com.pl |
0 |
2009-11-24 09:22:01 |
17. |
mgr Krzysztof Gołębiowski |
I Liceum Ogólnokształcące ul. Zaułek Prosowy 1, 87-100 Toruń |
Toruń |
056 6227318 |
504 137 065 |
krzygol@wp.pl |
0 |
2009-11-10 22:13:28 |
18. |
mgr inż Aurelia Grabarek |
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska ul. Batorego 43/49 |
Toruń |
56 623 05 70 |
783 480 615 |
aurelka1@o2.pl |
0 |
2009-11-27 06:49:30 |
19. |
- Anna Grabowska |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wydział Matematyki i Informatyki - |
Toruń |
- |
691-071-699 |
anna.grabowska1988@vp.pl |
0 |
2009-11-19 21:04:12 |
20. |
lic. Łukasz Gąsiorowski |
UMK, WFAiIS Toruń |
Rypin |
|
|
|
0 |
2009-11-26 16:01:19 |
21. |
mgr Agnieszka Głowacka |
Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy
III LO 87-300 Brodnica
ul. Matejki 5 |
Brodnica |
564987851 |
604481687 |
agtwt@wp.pl |
0 |
2009-11-10 08:57:25 |
22. |
mgr Agnieszka Herduś |
Zespół Szkół w Warlubiu
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego 86-160 Warlubie
ul. Szkolna 20A |
Warlubie |
|
603669222 |
athshe@wp.pl |
1 |
2009-11-06 18:31:54 |
23. |
mgr Marta Juszczyńska |
UMK
|
Toruń |
|
781951231 |
marta_985@o2.pl |
0 |
2009-11-17 09:26:18 |
24. |
mgr Leszek Kalinowski |
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie ul. Głowackiego 17
10-447 Olsztyn |
Olsztyn |
89 5228500 |
502753323 |
kalinowski@wmodn.olsztyn.pl |
0 |
2009-11-17 09:25:08 |
25. |
mgr Anna Kamińska |
Akademia Pomorska w Słupsku Akademia Pomorska w Słupsku
Instytut Fizyki
ul. Arciszewskiego 22 b
76-200 Słupsk |
Słupsk |
0598405339, 0598405331 |
691731447 |
ania@apsl.edu.pl |
1 |
2009-11-06 09:58:55 |
26. |
dr Daniel, Michał Kamiński |
Katedra Chemii
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Akademicka 13
20-950 Lublin |
Lublin |
081-4456899 |
0666 125 702 |
daniel_kaminski3@wp.pl |
1 |
2009-11-18 14:20:23 |
27. |
lic Teresa Kluczkowska |
Gimnazjum nr. 1 im Polskich Noblistów
|
Ostróda |
|
508-764-408 |
teresakluczkowska@wp.pl |
1 |
2009-11-09 20:03:12 |
28. |
mgr Beata Kozera |
Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie ul. Nowy Świat 2
28-400 Pińczów |
Pińczów |
041 3572843 |
785651510 |
fizyka.pinczow@gmail.com |
1 |
2009-11-09 13:53:39 |
29. |
mgr Krzysztof Kołodziejski |
Zespół Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 20
85-092 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
052 3414444 |
691581030 |
kkolodziejski18@wp.pl |
0 |
2009-11-09 17:33:08 |
30. |
mgr Krzysztof Kośmiński |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr2 ul.Nowodworska 13 85-120 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
052 3731838 |
796202705 |
uni2@interia.pl |
1 |
2009-11-09 16:56:51 |
31. |
mgr Katarzyna Kruczkowska |
Zespół Szkół w Kaliszu ul. Żwirki i Wigury 10 |
Kalisz |
(62)7573815 |
692101469 |
kkruczkowska@op.pl |
1 |
2009-11-05 15:48:21 |
32. |
lic. Kamil Krywanosów |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej ul. Grudziądzka 5/7, 87 - 100 Toruń |
Toruń |
056 6113310 |
663853539 |
kkrywanosow84@wp.pl |
0 |
2009-11-29 19:15:32 |
33. |
mgr Henryk Lipski |
Publiczne Gimnazjum w Szlachcie ul. 3 Maja 32,83-243 Szlachta |
Szlachta |
585881323 |
603312756 |
pspszlachta@interia.pl |
1 |
2009-11-20 09:01:22 |
34. |
mgr Janusz Marciszyn |
Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa "Rzemieślnik" Wałbrzyska 54 |
Świdnica |
074 8530312 |
504283330 |
janusz_marciszyn@wp.pl |
1 |
2009-11-06 09:20:15 |
35. |
dr Krystyna Marynowska |
Liceum Przyrodnicze Nadróż Nadróż 87515 Rogowo |
Nadróż 87515 Rogowo |
542703121 |
542803764 |
|
1 |
2009-11-22 19:33:41 |
36. |
mgr Piotr Marynowski |
Liceum Przyrodnicze Nadróż 87515 Rogowo |
Nadróż 87515 Rogowo |
542703121 |
603056979 |
maryna52@o2.pl |
1 |
2009-11-22 19:55:56 |
37. |
Malwina Małek |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Matematyki i Informatyki
|
Toruń |
|
|
malwina.malek@gmail.com |
0 |
2009-11-25 15:37:24 |
38. |
lic. Beata Michalak |
UMK/WFAiIS ul. Grudziądzka 5,
87-100 Toruń |
Toruń |
|
|
tusia001@stud.umk.pl |
0 |
2009-11-16 21:06:08 |
39. |
lic. Marta Michalska |
UMK WFAiIS
|
Toruń |
|
669351696 |
marta351@o2.pl |
0 |
2009-11-23 19:31:20 |
40. |
mgr Agnieszka Michalska |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Bydgoszczy ul. Nowodworska 13, 85-120 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
0523731838 |
608552061 |
agamichalska@poczta.fm |
0 |
2009-11-09 14:30:16 |
41. |
Agata Michalska |
UMK
|
Toruń |
|
|
michalska85@gmail.com |
0 |
2009-11-26 07:30:56 |
42. |
mgr Andrzej Milewski |
Zespol Szkol nr 5 MS XV Liceum Ogolnoksztalcace w Bydgoszczy ul.Berlinga 13 85-796 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
052 3436667 |
514263163 |
iandi@wp.pl |
1 |
2009-11-29 19:43:23 |
43. |
Róża Modrzejewska |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wydział Matematyki i Informatyki ul.Chopina 12/18
87-100 Toruń |
Toruń |
(056) 622-33-91 |
661062570 |
roza13@vp.pl |
0 |
2009-11-25 23:19:31 |
44. |
mgr Tatiana Napieralska-Dąbrowska |
II LO Grudziądz 86-300 Grudziądz ul.Marcinkowskiego 10 |
Grudziądz |
05604622265 |
501184742 |
tatiana@abs.umk.pl |
1 |
2009-11-16 22:58:54 |
45. |
mgr Agata Niezgoda |
ZS, CKU w Gronowie Gronowo 128, 87-162 Lubicz |
Gronowo |
(56) 678 41 18 |
697 563 741 |
agata-jagodzinska@wp.pl |
0 |
2009-11-24 23:34:48 |
46. |
mgr Wojciech Olszewski |
GIMNAZJUM NR 21
im. Tony'ego Halika GIMNAZJUM NR 21
im. Tony'ego Halika
ul.Morcinka 13, 87-100 Toruń |
Toruń |
|
|
wojciech_o@wp.pl |
0 |
2009-11-24 19:38:08 |
47. |
mgr Ilona Orzłowska |
Gimnazjum nr 2 ul. Pająkowskiego 44/52 |
Toruń |
0566591018 |
604126691 |
iloniasta@wp.pl |
0 |
2009-11-13 08:25:38 |
48. |
mgr Ewa Pater |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I ul. Niedziałkowskiego 2, 72-600 Świnoujście |
Świnoujście |
0 91 321 26 30 |
660 232 434 |
ewapater@poczta.onet.pl |
1 |
2009-11-23 22:55:30 |
49. |
mgr Agnieszka Piórkowska |
UMK
|
Toruń |
|
|
|
0 |
2009-11-16 22:30:57 |
50. |
mgr Jerzy Pyskir |
VI Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
ul.Staszica 4
85-014 Bydgoszcz
|
Bydgoszcz |
052 327 03 71 |
601 664513 |
jerzy_pyskir@cm.umk.pl |
0 |
2009-11-17 17:00:38 |
51. |
dr Małgorzta Pyskir |
IX Liceum Ogólnokształacące Zespół Szkół nr 4 w Bydgoszczy
ul. Zofii Nałkowskiej 9
85-866 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
0-52-361-08-85 |
607 142639 |
gosia@cm.umk.pl |
0 |
2009-11-17 17:03:55 |
52. |
mgr inż. Lidia Rebain |
Gimnazjum nr 3 im. J.P.II Żwirki i Wigury 49 |
Toruń |
056 652 90 92 |
|
lidka_bal@o2.pl |
0 |
2009-11-29 22:48:45 |
53. |
mgr Justyna Romanowska |
UMK
|
Toruń |
|
880436903 |
justyna_romanowska@o2.pl |
0 |
2009-11-28 00:15:04 |
54. |
mgr Jan Rusak |
Zespół Szkół w Wyszkowie
Gimnazjum Nr1 07-200 Wyszków, ul. Geodetów 45 |
07-200 Wyszków |
(029) 7424559 |
509745380 |
janekrus1@wp.pl |
1 |
2009-11-16 21:14:27 |
55. |
mgr Dorota Rutecka |
Zespół Szkół Technicznych 87-100 Toruń
Ul.Legionów 19/25 |
Toruń |
056 6227336 |
|
dorotar8@gazeta.pl |
0 |
2009-11-23 23:23:11 |
56. |
mgr Rafał Rutkowski |
Zespół Szkół im M.Kopernika ul. Gimnazjalna 1, 87-640 Czernikowo |
Czernikowo |
054 2889271 |
667 307 681 |
rutkowskister@gmail.com |
0 |
2009-11-24 08:12:51 |
57. |
mgr Jacek Rybicki |
ZSMEiE w Toruniu ul. Świętego Józefa 26 |
Toruń |
|
604 978 524 |
jacek_rybicki@wp.pl |
0 |
2009-11-12 15:03:04 |
58. |
mgr Michał Ryszkiewicz |
Liceum Francuskie im. R. Goscinnego Warszawa, ul. Walecznych 4/6 |
Warszawa |
022 616 54 00 |
0604 28 92 06 |
ryszkiewicz.michal@gmail.com |
0 |
2009-11-19 21:59:26 |
59. |
mgr Magdalena Sadowska |
Zespół Szkół ul. Żwirki i Wigury 10, 62-800 Kalisz |
Kalisz |
0-62 757 38 15 |
602 43 52 54 |
sadmag@poczta.onet.pl |
1 |
2009-11-05 22:16:33 |
60. |
mgr Bogdan Sobczuk |
Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha pl. św. Katarzyny 9 |
Toruń |
0566583424 |
601208541 |
bogdan.sobczuk@gmail.com |
0 |
2009-11-24 08:18:04 |
61. |
mgr inż. Tomasz Stankiewicz |
Katedra Fizyki
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Akademicka 13
20-950 Lublin |
Lublin |
081-4456899 |
|
mariusz.gagios@up.lublin.pl |
1 |
2009-11-18 14:15:58 |
62. |
mgr Anna Szablewska |
Zespół Szkół w Karnkowie - Publiczne Gimnazjum Karnkowo
87 -600 Lipno |
Karnkowo |
0542899229 |
606650546 |
szania35@wp.pl |
0 |
2009-11-13 08:34:10 |
63. |
mgr Mieczysława Szejna |
Technikum WZDZ Opole, Małopolska 18 |
Opole |
|
604266661 |
mietka1@op.pl |
1 |
2009-11-06 15:10:43 |
64. |
Kamila Szymańczyk |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Matematyki i Informatyki 87-100 Toruń, ul Chopina 12/18 |
Toruń |
056 6113410 |
604731070 |
kamszym@mat.uni.torun.pl |
0 |
2009-11-24 09:59:51 |
65. |
mgr Stanisław Trawiński |
Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika w Gałczewie Gałczewo 7
87-400
Golub-Dobrzyń |
Golub-Dobrzyń |
056 683 6400 |
056 683 4664 |
traws@wp.pl |
0 |
2009-11-24 21:09:37 |
66. |
Tomasz Winkler |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
|
Piła/Toruń |
|
607415685 |
wini@mat.umk.pl |
0 |
2009-11-26 18:21:42 |
67. |
mgr Mariola Wiśniewska |
Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego ul. Berlinga 13
85-796 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
52 3436667 |
660467019 |
wisniewska_mariola@poczta.onet.pl |
0 |
2009-11-11 15:01:09 |
68. |
mgr Wojciech Wiśniewski |
Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem
87-630 Skępe ul. Al. 1-go Maja 89 87-630 Skępe ul. al. 1-go Maja 89 |
Skępe |
054 2877637 |
054 2877365 |
wojwisniak@wp.pl |
0 |
2009-11-19 12:20:27 |
69. |
mgr inż. Kazimierz Wojciechowski |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i technicznych Nr.13 ul. Targowa 36/38 |
Toruń |
|
056 62 35 448 |
kawii@tlen.pl |
0 |
2009-11-12 16:49:13 |
70. |
mgr Grzegorz Wojewoda |
I Liceum Ogólnokształcące Plac Wolnosci 9 |
Bydgoszcz |
(52) 339 83 30 |
604 777 159 |
gfwojewoda@onet.pl |
1 |
2009-11-09 15:20:16 |
71. |
Łukasz Włodarski |
UMK
|
Toruń |
|
|
|
0 |
2009-11-25 22:39:29 |
72. |
dr Maciej Zawacki |
Zespół Szkól Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych 87-100 Toruń
ul. Św. Józefa 26 |
Toruń |
056 6544791 |
609655268 |
mzawacki@zsmeie.torun.pl |
0 |
2009-11-10 11:57:27 |
73. |
Anna Ziółkowska |
|
|
|
|
|
0 |
2009-11-25 23:50:06 |
74. |
mgr Marlena Ćwiklińska |
Zespół Szkół nr 11 ul. Fredry 3 85-057 Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
052 322 29 78 |
604 642 759 |
marcwi@ vp.pl |
0 |
2009-11-12 20:43:08 |
75. |
mgr Jan Paweł Żółkiewski |
Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha pl. św. Katarzyny 9, 87-100 Toruń |
Toruń |
0566222733 |
0566234746 |
jpzolkiewski@o2.pl |
0 |
2009-11-26 07:40:27 |